

18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Самозбірна коробочка для пакування виготовлена з якісного картону щільністю 250 г/м² .
Коробка постачається в розгорнутому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Колір | Чорний |