
16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Самозбірна коробочка для пакування подарунків з якісного крафтового картону та металізованим зображеннням.
Коробка постачається в розгорнутому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |