
32 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
"Подарунковий пакет із твердого картону з ламінованим покриттям забезпечує високу міцність і довговічність. Завдяки якісним матеріалам і тисненню з двох сторін, він виглядає ефектно та елегантно. Розмір: 120х100х350 мм — ідеально підходить для упаковки різних подарунків, додаючи їм стильного вигляду."
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Материал | Бумага |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 100 мм |