
15 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Самозбірна коробочка для пакування подарунків з якісного білого картону.
Коробка постачається в розгорнутому вигляді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Материал | Бумага |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 150 мм |
| Тип | Коробка |