

18 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Самозбірна коробочка для пакування виготовлена з якісного картону щільністю 250 г/м² .
Коробка постачається в розгорнутому вигляді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Бумага |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Цвет | Черный |